Virtuous CRM (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Filter
ur: فلٹر

en: Updated:
ur: تجدید شدہ:
