VirusTotal API (2.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: Changed
ro: Schimbat

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: IP address
ro: Adresă IP
