VirusTotal API (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.
