VirusTotal API (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: IP address
vi: Địa chỉ IP
