VirusTotal API (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Your message has been sent.
fa: پیام شما ارسال شد.

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: IP address
fa: نشانی IP
