VirusTotal API (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Changed
tr: Değişti

en: IP address
tr: IP adresi
