VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Changed
ca: Canviat

en: IP address
ca: Adreça IP
