VirusTotal API (8.x-1.1-alpha2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
