VirusTotal API (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
