VirusTotal API (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Manage fields
ka: ველების მართვა
