VirusTotal API (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Changed
lv: Labots

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: IP address
lv: IP adrese
