VirusTotal API (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش
