VirusTotal API (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Changed
he: השתנה

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: IP address
he: כתובת IP
