VirusTotal API (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Object Name
uk: Назва об’єкта

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Changed
uk: Змінено

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: IP address
uk: IP-адреса

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
