Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Register
cs: Registrovat

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Email
cs: E-mail

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: About
cs: Popis
