Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: About
el: Περί
