Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Forgot password?
gl: Esqueceu o contrasinal?

en: Password
gl: Contrasinal

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Email
gl: Correo electrónico

en: About
gl: Información
