Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Forgot password?
he: שכחת סיסמה?

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Email
he: דוא"ל

en: About
he: אודות
