Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Forgot password?
ku: وشه‌ی نهێنیت بیرکردووه‌؟

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Statistics
ku: ئامار

en: Email
ku: ئیمێل

en: About
ku: دەربارە
