Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Forgot password?
pl: Zapomniane hasło?

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Statistics
pl: Statystyki

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Create account
pl: Stwórz konto

en: About
pl: O stronie
