Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Forgot password?
th: ลืมรหัสผ่าน?

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Statistics
th: สถิติ

en: Email
th: อีเมล

en: Company Name
th: ชื่อบริษัท

en: About
th: เกี่ยวกับ
