Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: Forgot password?
tr: Parolanızı mı unuttunuz?

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Email
tr: E-posta

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: About
tr: Hakkında
