Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Forgot password?
ug: ئىم نى ئۇنۇتتىڭىزمۇ؟

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Email
ug: ئېلخەت

en: About
ug: ھەققىدە
