Visitor Analytics (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Forgot password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: Create account
fi: Luo käyttäjätili

en: About
fi: Tietoja
