Visitor Analytics (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: About
oc: A prepaus
