Visitor Analytics (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Password
sk: Heslo

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Email
sk: E-mail

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: About
sk: Informácie o
