Visitor Analytics (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Forgot password?
sr: Заборавили сте лозинку?

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Create account
sr: Региструјте се
