Visitor Analytics (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Forgot password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Email
nl: E-mail

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Create account
nl: Account aanmaken

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam
