Visitor Analytics (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Forgot password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Statistics
sv: Statistik

en: Email
sv: E-post

en: Create account
sv: Skapa konto
