Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول
