Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Forgot password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Statistics
fa: آمار

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Create account
fa: ایجاد حساب

en: About
fa: درباره
