Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Forgot password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Email
hu: E-mail

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Company Name
hu: Cégnév

en: About
hu: Leírás
