Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Forgot password?
is: Ertu búin(n) að gleyma lykilorðinu?

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Email
is: Netfang

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: Create account
is: Stofna aðgang

en: About
is: Um
