Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Forgot password?
ja: パスワードお忘れですか？

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Statistics
ja: 統計

en: Email
ja: メール

en: Last Name
ja: 姓

en: Create account
ja: アカウントを作る

en: About
ja: アバウト
