Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Statistics
lv: Statistika

en: Email
lv: E-pasts

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: About
lv: Par
