Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Forgot password?
ca: Has perdut la teva contrassenya?

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Email
ca: Correu electrònic

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Create account
ca: Crea un compte

en: About
ca: Detalls
