Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Forgot password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը։

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ
