Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Forgot password?
mn: Нууц үгээ мартасан уу?

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Statistics
mn: Статистик

en: Email
mn: Имэйл
