Visitor Analytics (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: About
ne: बारेमा
