Visitor Analytics (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Forgot password?
te: కొత్త సంకేత పదం పంపించు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: About
te: గురించి
