Visitors (8.x-2.19) - en to eo translation catalogue (77 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Version
eo: Versio

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Path
eo: Vojo

en: Region
eo: Regiono

en: never
eo: neniam

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Host
eo: Gastiganto

en: Never
eo: Neniam

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Location
eo: Loko

en: Count
eo: Kalkulo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Month
eo: Monato

en: Details
eo: Detaloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Top pages
eo: Popularaj paĝoj

en: Recent hits
eo: Lastaj vizitoj

en: City
eo: Urbo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Countries
eo: Landoj

en: How many content items to display in "day" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en "taga" listo.

en: Hour
eo: Horo

en: Number of day's top views to display
eo: Nombro da tagaj supraj vizitoj por montri

en: Number of all time views to display
eo: Nombro da vizitoj por la tuta tempo por montri

en: Number of most recent views to display
eo: Nombro de la plej lastaj vidoj por montri

en: Track
eo: Atentadu

en: details
eo: detaloj

en: Hits
eo: Vizitoj

en: The specified date is invalid.
eo: La elektita dato ne validas.

en: Apply
eo: Apliku

en: User activity
eo: Uzanta aktiveco

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: Number of views
eo: Nombro da vidoj

en: Route
eo: Vojo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Visitors
eo: vizitantoj

en: Popular content
eo: Populara enhavo

en: How many content items to display in "all time" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en "tuttempa" listo.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en la "lastaj vizitaj" .

en: Today's:
eo: Hodiaŭ:

en: All time:
eo: Tuta tempo:

en: Last viewed:
eo: Laste vidita:

en: View pages that have recently been visited.
eo: Vidu paĝojn kiuj estas laste vizititaj.

en: View pages that have been hit frequently.
eo: Vidu paĝojn kiuj estas lastatempe ofte vizititaj.

en: Asc
eo: kreske
