Visitors (8.x-2.22) - en to bo translation catalogue (349 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Count
bo: གྲངས

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Egypt
bo: ཨེ་ཅིབ།

en: Namibia
bo: ན་སྨི་པི་ཡ།

en: Israel
bo: དབྱི་སི་རལ།

en: Iran
bo: དབྱི་རན།

en: New Zealand
bo: ནེའུ་ཙི་ལན།

en: Tonga
bo: ཐང་ཅ།

en: Cuba
bo: ཁུ་པ།

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Chile
bo: ཆི་ལི།

en: Paraguay
bo: ཕ་ར་ཀུའེ།

en: Jamaica
bo: ཅ་མེ་ཁ།

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Libya
bo: ལི་པི་ཡ།

en: Navajo
bo: Navajo༼ན་ཝ་ཧོའི་སྐད༽

en: Poland
bo: ཕོ་ལན།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: Singapore
bo: སིང་ཀ་ཕོར།

en: Turkey
bo: ཐུར་ཁེ།

en: Day
bo: ཉིན

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Top pages
bo: དྲ་ངོས་རྒྱུགས་ཆེ་བ

en: Recent hits
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་རྡེབ་གྲངས

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Afghanistan
bo: ཨ་ཧྥུ་ཧན།

en: Albania
bo: ཨར་པ་ནི་ཡ།

en: Algeria
bo: ཨར་ཅི་རི་ཡ།

en: Andorra
bo: ཨན་ཏོར་རན།

en: Angola
bo: ཨན་ཀོ་ལ།

en: Anguilla
bo: ཨན་ཀུའེ་ལ།

en: Antarctica
bo: ལྷོ་སྣེ་གླིང་།

en: Antigua and Barbuda
bo: ཨན་ཐི་ཀྭ་དང་པར་པུ་ཏ།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Armenia
bo: ཨ་མེ་ཉི་ཡ།

en: Aruba
bo: ཨ་རུ་པ།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Austria
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་རི་ཡ།

en: Azerbaijan
bo: ཨོ་པེ་སེན་སི་ཐེ།

en: Bahamas
bo: པ་ཧ་མ།

en: Bahrain
bo: པ་རེན།

en: Bangladesh
bo: བྷང་ག་ལ།

en: Barbados
bo: པར་པ་ཏུའོ་སི།

en: Belarus
bo: བལ་ཨུ་རུ་སུ།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: Belize
bo: པེར་ཙེ།

en: Benin
bo: པེ་ནི་ན།

en: Bermuda
bo: པེལ་མུ་ཏ་གླིང་ཚོམ།

en: Bhutan
bo: འབྲུག་ཡུལ།

en: Bolivia
bo: པོ་ལི་ཝེ་ཡ།

en: Bosnia and Herzegovina
bo: པོ་སི་ཉི་ཡ་དང་ཧེ་སའེ་ཀོ་ཝེ་ན།

en: Botswana
bo: པོ་ཚི་ཝ་ན།

en: Bouvet Island
bo: པུའུ་ཝེ་གླིང་།

en: Bulgaria
bo: པུར་ཀ་རི་ཡ།

en: Burkina Faso
bo: པོ་ཁི་ན་ཧྥ་སོ།

en: Burundi
bo: པུ་རུན་ཏི།

en: Cambodia
bo: ཁམ་ཕུ་ཁྲེ།

en: Cameroon
bo: ཁ་མེ་རོང་།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: Cayman Islands
bo: ཁེ་མན་གླིང་ཚོམ།

en: Central African Republic
bo: ཨ་ཧྥེ་རི་ཁ་དབུས་མའི་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Chad
bo: ཆ་ཏེ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: Christmas Island
bo: ཡེ་ཤུའི་འཁྲུངས་སྐར་གླིང་ཕྲན།

en: Cocos (Keeling) Islands
bo: ཁོ་ཁོ་སི༼ཅི་ལིན༽གླིང་ཚོམ།

en: Colombia
bo: ཁོ་ལོམ་པི་ཡ།

en: Comoros
bo: ཁོ་མོ་རོ།

en: Cook Islands
bo: ཁོ་གེ་གླིང་ཚོམ།

en: Costa Rica
bo: ཁོ་སི་ཐ་རི་ཁ།

en: Cyprus
bo: སེ་བ་རུ་སི།

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: Djibouti
bo: ཅི་པོའུ་ཐི།

en: Dominica
bo: ཏོ་སྨི་ནི་ཁ།

en: Dominican Republic
bo: ཏོ་སྨི་ནི་ཁ་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Ecuador
bo: ཨེ་ཁ་ཏོར།

en: El Salvador
bo: སར་ཝ་ཏོལ།

en: Equatorial Guinea
bo: ཐིག་དམར་ཀུའི་ནེ་ཡ།

en: Eritrea
bo: ཨེ་རི་ཁྲིའེ་ཡ།

en: Estonia
bo: ཨེ་སོ་ནི་ཡ།

en: Ethiopia
bo: ཨེ་ཧེ་ཨོ་ཕི་ཡ།

en: Faroe Islands
bo: ཧྥ་རོ་གླིང་ཚོམ།

en: Finland
bo: ཧྥིན་ལན།

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: French Guiana
bo: ཧྥ་རན་སེའི་ཁོངས་ཀྱི་ཀུའེ་ཡ་ན།

en: French Polynesia
bo: ཧྥ་རན་སེའི་ཁོངས་ཀྱི་ཕོ་ལེ་ནེ་ཞི་ཡ།

en: Gabon
bo: ཀ་པོན།

en: Gambia
bo: ཀམ་པི་ཡ།

en: Ghana
bo: ཀག་ན།

en: Gibraltar
bo: ཀེ་པུ་རའེ་ཐའོ།

en: Greece
bo: ཀེ་རི་སེ།

en: Greenland
bo: ཀེ་རུན་ལན་གླིང་ཕྲན།

en: Grenada
bo: ཀེ་རེན་ན་ཏ།

en: Guadeloupe
bo: ཀྭ་ཏེ་ལོ་ཕུ་གླིང་ཕྲན།

en: Guatemala
bo: ཀུའེ་ཐི་མ་ལ།

en: Guinea
bo: ཀུའེ་ནེ་ཡ།

en: Guinea-Bissau
bo: ཀུའེ་ནེ་ཡ་པི་སོ།

en: Guyana
bo: ཀུའེ་ཡ་ན།

en: Haiti
bo: ཧེ་ཐི།

en: Heard Island and McDonald Islands
bo: ཧེར་ཏི་གླིང་ཕྲན་དང་མའེ་ཁོ་ཏང་གླིང་ཚོམ།

en: Honduras
bo: ཧོང་ཏུ་ར་སི།

en: Hungary
bo: ཧང་ག་རི།

en: Iceland
bo: འཁྱགས་གླིང་།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Indonesia
bo: ཧིན་རྡུ་ཉི་ཞི་ཡ།

en: Iraq
bo: དབྱི་རག།

en: Ireland
bo: ཨིར་ལན།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Jordan
bo: ཅོར་ཏན།

en: Kazakhstan
bo: ཧ་སག་སི་ཐན།

en: Kiribati
bo: ཁེ་རི་པ་སི།

en: Kuwait
bo: ཁུ་ཝེ་ཐེ།

en: Kyrgyzstan
bo: ཁེར་ཀེ་སི་སི་ཐན།

en: Latvia
bo: ལ་ཐེ་ཝེ་ཡ།

en: Lebanon
bo: ལེ་པ་ནོན།

en: Lesotho
bo: ལེ་སོ་ཐོ།

en: Liberia
bo: ལི་པེ་རི་ཡ།

en: Liechtenstein
bo: ལེ་ཁེ་ཐེན་སི་ཐེན།

en: Lithuania
bo: ལི་ཐུ་ཝན།

en: Luxembourg
bo: ལུ་ཙེམ་པོག

en: Madagascar
bo: མ་ཏ་ཀ་སི་ཁར།

en: Malawi
bo: མ་ལ་ཝེ།

en: Malaysia
bo: མ་ལེ་ཞི་ཡ།

en: Maldives
bo: མར་ཏི་ཝེ།

en: Mali
bo: མ་ལི།

en: Malta
bo: མར་ཐ།

en: Marshall Islands
bo: Marshall གླིང་ཕྲན

en: Martinique
bo: མལ་ཐི་ནི་ཁེ་གླིང་ཕྲན།

en: Mauritania
bo: མོ་རི་ཐ་ནི་ཡ།

en: Mauritius
bo: མོ་རི་ཐིའུ་སི།

en: Mayotte
bo: མ་ཡོ་ཐི་གླིང་ཕྲན།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Monaco
bo: མོ་ན་ཁོ།

en: Mongolia
bo: མོང་གོལ།

en: Montserrat
bo: མོང་ཐེ་སེ་ར་ཐེ་གླིང་ཕྲན།

en: Morocco
bo: མོ་རོ་ཁོ།

en: Mozambique
bo: མོ་ཙམ་པི་ཁེ།

en: Myanmar
bo: འབར་མ།

en: Nauru
bo: ནོ་རུ།

en: Nepal
bo: བལ་ཡུལ།

en: Netherlands
bo: ཧོ་ལན།

en: New Caledonia
bo: ཁ་ལེ་ཏོ་ནི་ཡ་གསར་པ།

en: Nicaragua
bo: ནི་ཁར་ཀྭ

en: Niger
bo: ནི་ཀྲེར།

en: Nigeria
bo: ནི་ཀྲེ་རི་ཡ།

en: Niue
bo: ནིའུ་ཨེ།

en: Norfolk Island
bo: ནོར་ཧྥུ་ཁུ་གླིང་ཕྲན།

en: Northern Mariana Islands
bo: མ་རི་ཡ་ན་གླིང་ཚོམ་བྱང་མ།

en: Norway
bo: ནོར་ཝེ།

en: Oman
bo: ཨོ་མན།

en: Pakistan
bo: ཕ་ཁི་སི་ཐན།

en: Panama
bo: ཕ་ན་མ།

en: Papua New Guinea
bo: ཕ་ཕུའི་གྷིའི་ནི།

en: Peru
bo: ཕེ་རུ།

en: Philippines
bo: ཧྥི་ལི་ཕིན།

en: Qatar
bo: ཁ་ཐར།

en: Romania
bo: རོ་མ་ནི་ཡ།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: Rwanda
bo: རུ་ཝང་ཏ།

en: Samoa
bo: སི་མུ་ཡ།

en: San Marino
bo: སོན་མ་རི་ནོ།

en: Saudi Arabia
bo: སོ་ཏི་ཨ་རབ།

en: Senegal
bo: སེན་ནེ་ཀོ

en: Seychelles
bo: སེ་ཆ་ལི་གླིང་ཚོམ།

en: Sierra Leone
bo: སེར་ར་ལིན་ཨོང་།

en: Slovakia
bo: སི་ལོ་ཧྥ་ཁི་ཡ།

en: Slovenia
bo: སི་ལོ་ཧྥི་ནི་ཡ།

en: Solomon Islands
bo: སོ་ལོ་མོན་གླིང་ཚོམ།

en: Somalia
bo: སོ་མ་ལི་ཡ།

en: South Africa
bo: ལྷོ་ཨ་ཧྥི་རི་ཀ

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
bo: ཅོར་ཅི་ཡ་ལྷོ་མ་དང་སན་ཝེ་ཅི་ལྷོ་མའི་གླིང་ཚོམ།

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Sri Lanka
bo: གསེར་གླིང་།

en: Sudan
bo: སུ་ཏན།

en: Suriname
bo: སུ་རི་ནམ།

en: Svalbard and Jan Mayen
bo: སི་ཝར་པར་དང་ཅན་མ་ཡན་གླིང་ཕྲན།

en: Sweden
bo: སུའེ་ཏེན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: Syria
bo: སི་རི་ཡ།

en: Taiwan
bo: ཐའེ་ཝན།

en: Tajikistan
bo: ཐ་ཅི་ཁི་སི་ཐན།

en: Tanzania
bo: ཐན་ཙན་ནི་ཡ།

en: Thailand
bo: ཐེ་ལན།

en: Togo
bo: ཐོ་ཀོ

en: Tokelau
bo: ཐོ་ཁེ་ལོ་གླིང་ཚོམ།

en: Trinidad and Tobago
bo: ཐེ་རི་ནི་ཏ་དང་ཐོ་པ་ཀོ

en: Tunisia
bo: ཐུ་ནི་སི།

en: Turkmenistan
bo: ཐུ་ཁའུ་མན་སི་ཐན།

en: Turks and Caicos Islands
bo: ཐུལ་ཁེ་སི་གླིང་ཚོམ་དང་ཁེ་ཁོ་སི་གླིང་ཚོམ།

en: Tuvalu
bo: ཐུ་ཝ་ལུ།

en: Uganda
bo: ཝུ་ཀན་ཏ།

en: Ukraine
bo: ཝུ་ཁེར་ལན།

en: United Arab Emirates
bo: ཨ་རབ་མཉམ་འབྲེལ་ཚོ་དཔོན་རྒྱལ་ཁབ།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: United States Minor Outlying Islands
bo: ཨ་རི་རང་ཡུལ་ཕྱི་རོལ་གྱི་གླིང་ཕྲན།

en: Uruguay
bo: ཝུར་ཀུའེ།

en: Uzbekistan
bo: ཝུའུ་ཙི་པིའེ་ཁེ་སི་ཐན།

en: Vanuatu
bo: ཞི་བདེ་རྒྱ་མཚོ་ལྷོ་མའི་གླིང་ཕྲན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Venezuela
bo: ཝེ་ནེ་ཙུའེ་ལ།

en: Wallis and Futuna
bo: ཝ་ལི་སི་དང་ཧྥུའུ་ཐུ་ན།

en: Yemen
bo: ཡེ་མེན།

en: Zambia
bo: ཙན་པི་ཡ།

en: Zimbabwe
bo: ཙམ་པབ་ཝེ།

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད

en: How many content items to display in "day" list.
bo: ཉིན་རེའི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་སྟོན་དགོས་པ།

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Number of day's top views to display
bo: ཀློག་གྲངས་རྒྱུགས་ཆེ་བ་སྟོན་དགོས་པའི་ཉིན་གྲངས

en: Number of all time views to display
bo: དུས་རྒྱུན་གྱི་ཀློག་གྲངས་སྟོན་དགོས་པའི་གྲངས

en: Number of most recent views to display
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ལྟ་ཀློག་སྟོན་དགོས་པའི་གྲངས

en: Visitor
bo: ཀློག་མཁན

en: Track
bo: རྗེས་འདེད

en: details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Number of views
bo: ཀློག་གྲངས

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Track translation sets as one unit
bo: ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཏུ་བྱས་ནས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པ།

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
bo: ཚིགས་ཚེག་ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཡིན་ཚེས། འདི་ཉིད་ཁུངས་དྲ་ཚིགས་སུ་བྱས་ནས་གཞི་གྲངས་སྡོམ་རྩིས་བྱེད་པ། འདིས་ལོ་ཙྰའི་ཚོགས་སྤྱི་སྤྱིའི་གྲུབ་ཆ་ཞིག་ཏུ་བྱས་ནས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པ།

en: Custom JavaScript code
bo: JavaScript ཚབ་ཨང་རང་སྒྲིག

en: Code snippet (before)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མདུན་དུ།)

en: Code snippet (after)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མཇུག་ཏུ།)

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སོར་འཇོག ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་མི་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Enable user tracking
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་སྤྱོད་པ།

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
bo: སྤྱོད་མཁན་རྗེས་སྙེག་ <em>མིན།</em>་དུ་སོར་འཇོག་བྱོས། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་ཀྱིས་རྗེས་སྙེག་བྱེད་པར་གདམ་གསེས་བྱས་ཆོག

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ

en: Value type
bo: ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་གཞག་གང་རུང་། CCYY-MM-DD HH:MM:SS་ཡིན་ན་ལེགས།

en: Invalid date format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Total views
bo: ལྟ་ཀློག་ཀྱི་སྡོམ་གྲངས

en: The total number of times the node has been viewed.
bo: སྦྲེལ་གནས་ལ་བལྟས་པའི་གྲངས།

en: Views today
bo: དེ་རིང་གི་ཀློག་གྲངས

en: The total number of times the node has been viewed today.
bo: སྦྲེལ་གནས་འདི་ལ་དེ་རིང་བལྟས་པའི་གྲངས།

en: The most recent time the node has been viewed.
bo: སྦྲེལ་གནས་འདི་ལ་ཉེ་ཆར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Visitors
bo: ལྟ་ཀློག་མཁན

en: Filter criteria
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་ཚད་གཞི

en: Kongo
bo: ཁོན་ཀོའི་སྐད།

en: Mongolian
bo: སོག་སྐད།

en: Sango
bo: སེང་གོའི་སྐད།

en: Popular content
bo: རྒྱུགས་ཆེ་བའི་ནང་དོན

en: How many content items to display in "all time" list.
bo: དུས་རྒྱུན་གྱི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་འཆར་དགོས་པ།

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
bo: ཉེ་ཆར་བལྟས་པའི་མིང་ཐོའི་ནང་ནང་དོན་ག་ཚོད་འཆར་དགོས་པ།

en: Today's:
bo: དེ་རིང་།

en: All time:
bo: དུས་རྒྱུན་དུ།

en: Last viewed:
bo: ཐེངས་རྗེས་མ་བལྟས་པ།

en: View pages that have recently been visited.
bo: ཉེ་ཆར་ལྟ་ཀློག་བྱས་པའི་དྲ་ངོས་ཀློག་པ།

en: View pages that have been hit frequently.
bo: རྒྱུན་པར་ལྟ་ཀློག་བྱས་པའི་དྲ་ངོས་ལ་ལྟ་བ།

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: The number of visitors who have read the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་དེ་ཀློག་མྱོང་བའི་ཀློག་མཁན་གྱི་གྲངས།

en: The number of visitors who have read the node today.
bo: དེ་རིང་སྦྲེལ་གནས་འདིའི་ཀློག་མཁན་ཀྱི་གྲངས།

en: Last view
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ལྟ་ཀློག

en: The date on which a visitor last read the node.
bo: ཀློག་མཁན་གྱིས་ནང་དོན་འདི་ཀློག་པའི་ཐེངས་རྗེས་མའི་ཚེས་གྲངས།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Not customizable
bo: རང་བཟོ་བྱེད་མི་ནུས་པ།

en: Restricted to certain pages
bo: ངེས་གཏན་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཡོད

en: View content hits
bo: ནང་དོན་གྱི་རྡེབ་གྲངས་ལ་ལྟ་བ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Format plural
bo: མང་ཚིག་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: Links and downloads
bo: སྦྲེལ་མཐུད་དང་ཕབ་ལེན།

en: A single domain (default)
bo: ཁུལ་མིང་ཆིག་རྐྱང་།（སོར་འཇོག）

en: Domain: @domain
bo: ཁུལ།： @domain

en: One domain with multiple subdomains
bo: ཁུལ་མིང་གཅིག་དང་དེའི་བུའི་ཁུལ་མིང་འགའ།

en: Examples: @domains
bo: དཔེར་ན།：@domains

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།

en: Contextual filters
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཚག་རྒྱག་བྱེད
