Visitors (8.x-2.22) - en to eu translation catalogue (345 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Path
eu: Bide-izena

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: never
eu: inoiz ez

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Performance
eu: Errendimendua

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Month
eu: Hilabetea

en: Operating System
eu: Sistema eragilea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Egypt
eu: Egipto

en: New Zealand
eu: Zelanda Berria

en: Cuba
eu: Kuba

en: Brazil
eu: Brasil

en: Chile
eu: Txile

en: Paraguay
eu: Paraguai

en: Jamaica
eu: Jamaika

en: Japan
eu: Japonia

en: Libya
eu: Libia

en: Poland
eu: Polonia

en: Singapore
eu: Singapur

en: Turkey
eu: Turkia

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Top pages
eu: Orri ikusienak

en: Flag
eu: Bandera

en: Germany
eu: Alemania

en: Full
eu: Osoa

en: Afghanistan
eu: Afganistan

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Anguilla
eu: Angila

en: Antarctica
eu: Antartika

en: Antigua and Barbuda
eu: Antigua eta Barbuda

en: Azerbaijan
eu: Azerbaian

en: Bahamas
eu: Bahamak

en: Bahrain
eu: Bahrein

en: Barbados
eu: Barbadoak

en: Belarus
eu: Bielorusia

en: Belgium
eu: Belgika

en: Bhutan
eu: Butan

en: Bosnia and Herzegovina
eu: Bosnia eta Herzegovina

en: Botswana
eu: Boswana

en: Bouvet Island
eu: Bouvet Irla

en: Cambodia
eu: Kanbodia

en: Cameroon
eu: Kamerun

en: Canada
eu: Kanada

en: Cayman Islands
eu: Kaiman Irlak

en: Central African Republic
eu: Afrika Erdialdeko Errepublika

en: Chad
eu: Txad

en: China
eu: Txina

en: Christmas Island
eu: Pazko Irlak

en: Cocos (Keeling) Islands
eu: Koko Irlak

en: Colombia
eu: Kolonbia

en: Comoros
eu: Komoroak

en: Cook Islands
eu: Cook Irlak

en: Costa Rica
eu: Kosta Rika

en: Cyprus
eu: Txipre

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Dominica
eu: Dominika

en: Dominican Republic
eu: Dominikar Errepublika

en: Ecuador
eu: Ekuador

en: El Salvador
eu: Salbador

en: Equatorial Guinea
eu: Ekuatoriar Ginea

en: Faroe Islands
eu: Faroe irlak

en: Finland
eu: Finlandia

en: France
eu: Frantzia

en: French Guiana
eu: Frantses Guaiana

en: French Polynesia
eu: Frantses Polinesia

en: Gambia
eu: Ganbia

en: Greece
eu: Grezia

en: Greenland
eu: Groenlandia

en: Grenada
eu: Granada

en: Guadeloupe
eu: Guadalupe

en: Guinea
eu: Ginea

en: Guinea-Bissau
eu: Ginea-Bisau

en: Guyana
eu: Guaiana

en: Heard Island and McDonald Islands
eu: Heard Irlak eta McDonald Irlak

en: Hungary
eu: Hungaria

en: Iceland
eu: Islandia

en: Iraq
eu: Irak

en: Ireland
eu: Irlanda

en: Italy
eu: Italia

en: Jordan
eu: Jordania

en: Kazakhstan
eu: Kazajistan

en: Kyrgyzstan
eu: Kirgistan

en: Latvia
eu: Letonia

en: Lebanon
eu: Libano

en: Lesotho
eu: Lesoto

en: Lithuania
eu: Lituania

en: Luxembourg
eu: Luxenburgo

en: Malaysia
eu: Malasia

en: Maldives
eu: Maldibak

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Martinique
eu: Martinika

en: Mauritius
eu: Maurizioak

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Monaco
eu: Monako

en: Morocco
eu: Moroko

en: Mozambique
eu: Mozanbike

en: Nauru
eu: Nauruera

en: Netherlands
eu: Holanda

en: New Caledonia
eu: Kaledonia Berria

en: Nicaragua
eu: Nikaragua

en: Norfolk Island
eu: Norfolk Irla

en: Northern Mariana Islands
eu: Iparraldeko Mariana Irlak

en: Norway
eu: Noruega

en: Papua New Guinea
eu: Papua Ginea-Berri

en: Philippines
eu: Filipinak

en: Romania
eu: Errumania

en: Russia
eu: Errusia

en: Rwanda
eu: Ruanda

en: Seychelles
eu: Seitxeleak

en: Sierra Leone
eu: Sierra Leona

en: Slovakia
eu: Eslobakia

en: Slovenia
eu: Eslobenia

en: Solomon Islands
eu: Salomon Irlak

en: South Africa
eu: Hego-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
eu: Hego-Georgia eta Hego Sandwich-Irlak

en: Spain
eu: Espainia

en: Svalbard and Jan Mayen
eu: Svalbard eta Jan Mayen

en: Sweden
eu: Suedia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: Syria
eu: Siria

en: Thailand
eu: Tailandia

en: Trinidad and Tobago
eu: Trinidad eta Tobago

en: Tunisia
eu: Tunisisa

en: Turks and Caicos Islands
eu: Turkiar eta Caicos Irlak

en: Ukraine
eu: Ukrania

en: United Arab Emirates
eu: Emirato Arabiar Batuak

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: United States Minor Outlying Islands
eu: Estatu Batuetako Ingurualdeko Irla Txikiak

en: Uruguay
eu: Uruguai

en: Wallis and Futuna
eu: Wallis eta Futuna

en: Arabic
eu: Arabiera

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Italian
eu: Italiera

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Korean
eu: Koreera

en: Messages
eu: Mezuak

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: Hour
eu: Ordu

en: Visitor
eu: Bisitaria

en: Track
eu: Aztarna

en: Aland Islands
eu: Aland Irlak

en: Fiji
eu: Fijikoa

en: Saint Lucia
eu: Santa Luzia

en: Sao Tome and Principe
eu: Sao Tome eta Principe

en: details
eu: xehetasunak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Croatia
eu: Kroazioa

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Croatian
eu: Kroaziera

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Finnish
eu: suomiera

en: German
eu: Alemanera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Indonesian
eu: Indonesiera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Romanian
eu: Errumaniera

en: Russian
eu: Errusiera

en: Slovak
eu: Eslovakiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Turkish
eu: Turkiera

en: Number of views
eu: Bista kopurua

en: Domains
eu: Domeinuak

en: Lithuanian
eu: Lituaniera

en: Route
eu: Bidea

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Afar
eu: Afarera

en: Somali
eu: Somaliera

en: Komi
eu: Komiera

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Value type
eu: Balio mota

en: Invalid date format.
eu: Baliogabeko data formatua.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Visitors
eu: Bisitariak

en: Catalan
eu: Kataluniera

en: Avestan
eu: Avestera

en: Akan
eu: Akanera

en: Amharic
eu: Amharera

en: Assamese
eu: Assamera

en: Aymara
eu: Aimara

en: Azerbaijani
eu: Azerbaijanera

en: Bashkir
eu: Bashkiera

en: Belarusian
eu: Bielorrusiera

en: Bihari
eu: Bihariera

en: Bambara
eu: Bambarera

en: Bengali
eu: Bengalera

en: Breton
eu: Bretoia

en: Bosnian
eu: Bosniera

en: Chechen
eu: Txetxeniera

en: Chamorro
eu: Chamorroera

en: Corsican
eu: Korsikera

en: Cree
eu: Creera

en: Chuvash
eu: Chuvashera

en: Welsh
eu: Galesera

en: Ewe
eu: Eweera

en: Esperanto
eu: Esperantoa

en: Estonian
eu: Estoniera

en: Basque
eu: Euskera

en: Irish
eu: Gaelera, Irlandakoa

en: Galician
eu: Galiziera

en: Gujarati
eu: Gujaratera

en: Manx
eu: Manxera

en: Armenian
eu: Armeniera

en: Igbo
eu: Igboera

en: Icelandic
eu: Islandiera

en: Inuktitut
eu: Inuitera

en: Javanese
eu: Javanera

en: Georgian
eu: Georgiera

en: Kongo
eu: Kongoar hizkuntzak

en: Kikuyu
eu: Kikuyuera

en: Kwanyama
eu: Kwanyamaera

en: Kazakh
eu: Kazakera

en: Kannada
eu: Kannadera

en: Kanuri
eu: Kanuriera

en: Kashmiri
eu: Kashmirera

en: Kurdish
eu: Kurduera

en: Cornish
eu: Kornubiera

en: Luxembourgish
eu: Luxenburgera

en: Lingala
eu: Lingalera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Malagasy
eu: Malagasyera

en: Marshallese
eu: Marshalleseera

en: Macedonian
eu: Mazedoniera

en: Malayalam
eu: Malayalamera

en: Mongolian
eu: Mongoliera

en: Malay
eu: Malaysiera

en: Maltese
eu: Maltera

en: Burmese
eu: Lolo-burmatar

en: Nepali
eu: Nepalera

en: Norwegian Bokmål
eu: Norvegiar bokmålera

en: Norwegian Nynorsk
eu: Norvegiar Nynorskera

en: Chichewa
eu: Chewera

en: Occitan
eu: Okzitaniera

en: Oromo
eu: Oromoera

en: Oriya
eu: Oriyera

en: Ossetian
eu: Ossetiera

en: Pashto
eu: Pashtoera

en: Quechua
eu: Quechuera

en: Kinyarwanda
eu: Kinyarwandera

en: Sardinian
eu: Sardiniera

en: Northern Sami
eu: Samiera

en: Sango
eu: Sangoera

en: Samoan
eu: Samoera

en: Shona
eu: Shonera

en: Albanian
eu: Albaniera

en: Serbian
eu: Serbiera

en: Tamil
eu: Tamilera

en: Telugu
eu: Teluguera

en: Tajik
eu: Tajikera

en: Thai
eu: Thaiera

en: Tigrinya
eu: Trigrinyera

en: Turkmen
eu: Turkmeniera

en: Tatar
eu: Tatarera

en: Tahitian
eu: Tahitiera

en: Ukrainian
eu: Ukrainera

en: Uzbek
eu: Uzbekera

en: Venda
eu: Vendera

en: Vietnamese
eu: Vietnamera

en: Wolof
eu: Wolofera

en: Xhosa
eu: Xhosera

en: Yoruba
eu: Yorubera

en: Zhuang
eu: Zhuangera

en: Zulu
eu: Zuluera

en: Today's:
eu: Gaurkoa:

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: Asc
eu: Goraka

en: A single domain (default)
eu: Domeinu bakarra (lehenetsia)

en: Domain: @domain
eu: Domeninua: @domain

en: Examples: @domains
eu: Adibideak: @domains

en: A single domain
eu: Domeinu bakarra

en: No privacy
eu: Pribatutasunik gabe

en: Browser Version
eu: Nabigatzailearen bertsioa

en: Java Support
eu: Java Euskarria
