Visitors (8.x-2.23) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Date
ht: Dat

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Asc
ht: Mont
