Visitors (Web Analytics) (8.x-2.31) - en to pa translation catalogue (38 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Performance
pa: ਕਾਰਗੁਜ਼ਾਰੀ

en: Tonga
pa: ਟੋਂਗਾ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Top pages
pa: ਸਿਖਰ ਦੇ ਸਫੇ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Track
pa: ਟਰੈਕ

en: Fiji
pa: ਫਿ਼ਜੀ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Bihari
pa: ਬਿਹਾਰੀ

en: Bengali
pa: ਬੰਗਾਲੀ

en: Thai
pa: ਥਾਈ

en: Urdu
pa: ਉਰਦੂ

en: Uzbek
pa: ਉਜ਼ਬੇਕ
