Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: List
af: Lys

en: File path
af: Lêerpad

en: Selected
af: Geselekteer

en: Copy to clipboard
af: Kopieër na klembord
