Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: List
ar: لائحة

en: File path
ar: مسار الملف

en: Selected
ar: محدد

en: Filters
ar: المرشحات
