Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Development
az: Develop

en: List
az: Siyahı

en: File path
az: Fayl yolu

en: Selected
az: Seçildi

en: Filters
az: Filtrlər
