Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Development
fr: Développement

en: List
fr: Lister

en: File path
fr: Chemin du fichier

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Example
fr: Exemple

en: Filters
fr: Filtres

en: Folder path
fr: Chemin du dossier
