Visual Debugger (1.0.0-alpha10) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: List
gl: Lista

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Selected
gl: Seleccionado

en: Example
gl: Exemplo

en: Filters
gl: Filtros
